Radka Paulová

Majitelka kanceláře, certifikovaná realitní makléřka 2. stupně

+420 703 353 003

radka.paulova@re-max.cz

www.remaxdestinyteplice.cz

Makléřka a majitelka realitní kanceláře RE/MAX Destiny Teplice

Za každým úspěchem stojí odvážné rozhodnutí. Moji úspěšnou pětiletou kariéru realitní makléřky v celosvětové síti RE/MAX jsem se rozhodla posunout dál a v září 2017 jsem se stala vlastníkem licence k provozování vlastní kanceláře RE/MAX Destiny. V listopadu jsem si pronajala prostory bývalé herny a v lednu již vítala klienty v nových prostorách. Na rekonstrukci se podílela řada teplických firem, ale také moje nejbližší rodina.

A proč frančíza RE/MAX?

Tuto značku jsem poznala jako první při svém vstupu do světa realit. Končila jsem svoji činnost z osobních důvodů v rodinné obchodní firmě Nábytek PAUL po velmi úspěšném dvacetiletém působení na pozici finanční ředitelky a hledala jsem uplatnění v jiném oboru. Realitní činnost mě zaujala, a proto jsem využila nabídky a začala působit jako makléřka v teplické kanceláři. Poznávání kolegů z celé ČR, profesionalita, systém školení a důraz na kvalitu činnosti makléřů mě nadchly a jsem přesvědčena, že moje rozhodnutí bylo správné. Postupným získáváním zkušeností a specializací na lokální oblast jsem se vypracovala na nejúspěšnější makléřku kanceláře. Reality mě úplně pohltily, každá nemovitost v mé nabídce má svůj příběh a setkání s lidmi - ať už prodávajícími nebo kupujícími - mi dodává energii do dalších obchodů.

Realitní kanceláře RE/MAX Destiny je součástí celosvětové sítě RE/MAX. Důvěra a pocit jistoty jsou to, co by měli cítit ti, kteří se rozhodli využít mých služeb.

Doporučení mých bývalých klientů jsou pro mě satisfakcí při uzavírání dalších obchodů. Sebelepší marketing nenahradí jedinečné doporučení. Planá slova, která neodpovídají skutečnosti, jsou k ničemu, pokud se jimi neřídíte. A velmi si vážím přátelství, která vznikla při mé práci.

Mým heslem je:

ACTA, NON VERBA (*činy, ne slova)

Pokud vidíte kolem sebe někoho, o kom si myslíte, že je úspěšný, nikdy nebudete vědět, kolik úsilí ho to stálo. Já osobně nevěřím na náhody, ale na poctivou a dlouhodobou práci, na které jsou překážky samozřejmostí. Proto neslibuji vzdušné zámky, ale nabízím postupnou cestu k úspěchu. Sdílím své zkušenosti, předávám rady a vedu každého zájemce o realitní činnost k tomu, aby se také stal úspěšným realitním makléřem. Trpělivě se věnuji každému, kdo se rozhodl jít tímto směrem. Život realitní makléřky a zároveň majitelky se krásně prolíná a na aktuálních zakázkách učím nové makléře dovednostem, které se na začátku zdají nemyslitelné, ale postupně se stávají samozřejmostí a makléři jsou tou jistotou, která zaručí majitelům nemovitostí úspěšný a bezpečný prodej.

Zajímají vás podrobnosti?

*** DŮLEŽITÉ JE CHTÍT, TO OSTATNÍ VÁS NAUČÍME ***

Kontaktujte mne a domluvte si termín schůzky - na kávě či v prostorách naší kanceláře. Těším se na naše první setkání.

Fotografie původních prostor naší kanceláře zde.

Přijďte a poznejte změnu.

Kontakt: zde

 

 

 

Zpět na výpis

Důležité je chtít, to ostatní vás naučíme.

kariéra
Top