KARIÉRA makléře

Pokud jste navštívili tuto stránku, tak se možná právě TEĎ rozhodujete o změně ve svém profesním životě. Určitě se jedná o závažný krok, který je dobré promyslet.

Jaké priority upřednostňujete? Jste ochotni vyjít ze své současné komfortní zóny a učit se něčemu novému? Láká vás časová flexibilita, vysoký provizní systém, prestiž, kariérní postup, pasivní příjem? Představa spolupráce pod silnou značkou ve vás budí důvěru a zajímají vás konkrétní podmínky? Není nic jednoduššího, než se zeptat.

Co vše vám můžeme nabídnout, pokud se stanete součástí kanceláře RE/MAX Destiny?

Naše kancelář využívá školení RX Akademie, která pořádá pro makléře vstupní školení (Power Start, Profesional). Toto školení které je zakončeno zkouškou a získání certifikátu 1. stupně. Na tato školení jsou naši makléři pečlivě připraveni. Bližší informace zjistíte na pravidelných seminářích, které pořádá naše kancelář. Pro makléře působící v jiné RK, kteří se rozhodli budovat kariéru v naší kanceláři, je připraveno vstupní školení, kde získají certifikát 2. stupně. 

Výhodou našich makléřů je povědomí o značce, která ve světě nepřetržitě roste již 35 let a v letošním roce popáté obhájila v ČR SUPERBRANDS. V České republice je otevřeno 158 kanceláří jejichž součástí je 1339 makléřů, kteří aktuálně nabízí 7868 nemovitostí (stav k 7.5.2019)

Každý makléř má k dispozici vybavenou kancelář, kde pravidelně probíhají schůzky s klienty, webináře, školení a setkání s kolegy.  

Chcete se stát naším kolegou nebo kolegyní? Domluvte si schůzku v naší kanceláři, kde se dozvíte vše podstatné.

*** NIKDY SE NEBOJ NEÚSPĚCHU ***

 

 

 

 

 

 

Důležité je chtít, to ostatní vás naučíme.

kariéra
Top